VI miejsce - Zjednoczone Emiraty Arabskie- klasa I D

III miejsce - USA - klasa III A

II miejsce - Japonia - klasa IC

I miejsce - Maroko- klasa IF

Najlepiej zorientowanymi podróżnikami okazały się dziewczyny z klasy III D E - które otrzymały bonus na jedno wyjście z wychowawczynią bez ograniczeń.

Gratulacje dla Wszystkich którzy byli, tworzyli, pomagali, nie poddali się, wierzyli w sukces.

Brawo dla Was - uczniowie!

Poniżej Wasze prezentacje biorące udział w konkursie.

Drodzy uczniowie, zapraszamy do zapoznania się z zagadnieniami do finału konkursu.

Poniżej są pytania zapisane w pliku pdf.

Drużyna siatkarska dziewczyn z naszego liceum grała mecze dzielnicowe.
W pierwszym etapie wygrały obydwa mecze. W drugim etapie, czyli pół finałach wygrały dwa z trzech meczy, co zakwalifikowało naszą szkołę do trzeciego czyli ostatniego etapu zawodów dzielnicowych.
Gratulacje!! 😁
Kliknięcie w zdjęcie przenosi do galerii.
siatka dziewczat

Serdecznie zapraszamy uczniów klas ósmych wraz z rodzicami na dzień otwarty 08 kwietnia 2024 roku - poniedziałek.

Godzina 18.00.

szkola

07 marca br. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego i Młodzieżowej Rady Dzielnicy Praga Południe.

Frekwencja wyniosła 56%.

Przewodnicząca Samorządu została Wiktoria Banaś z klasy 3c.

Natomiast przedstawicielką naszej szkoły w Młodzieżowej Radzie Dzielnicy Praga Południe Otylia Rawinska z klasy 3b.

Gratulujemy!!!

wybory

Kliknięcie w zdjęcie przenosi do galerii.