Zuzia Krawczyk, uczennica pierwszej klasy naszej szkoły, potrzebuje pomocy - liczymy na Wasze otwarte serca!

Zuzia ma stwierdzony guz Central chonrosarcoma – G1. Przy obecnym stadium zaawansowania nie ma możliwości radykalnego leczenia operacyjnego. Włączenie Zuzi leku celowanego „Pazopanibu” może umożliwić uzyskanie reemisji choroby nowotworowej. Niestety lek nie jest refundowany przez NFZ w rozpoznaniu chonrosarcoma. Szacowany koszt leczenia może wynosić około 8000,00 zł miesięcznie. Czas trwania leczenia tym lekiem może potrwać nawet do 24 miesięcy.

Zuzia marzy o jednym – pokonać nowotwór. Chce znowu być zdrowa, wrócić do domu, do swojej rodziny, przyjaciół, spotkać się z raperem Matą i wyjechać z tatą do Zakopanego, a z mamą na Mazury… Pomóżmy Zuzi spełnić marzenie.

Więcej informacji znajduje się na stronie fundacji https://fundacjarakiety.pl/podopieczni/zuzia-krawczyk/

Dnia 26 stycznia klasy 1b i 1f wybrały się pod opieką nauczycieli do teatru Palladium na spektakl pt. Lalka.

Wyjście organizowane było w ramach edukacji teatralnej.

IMG 20230126 090844

W dniu 05 stycznia w ramach lekcji wos w klasie 3D został przeprowadzony sąd nad Macochą z bajki braci Grimm "Kopciuszek".
Zarówno obrońcy jak i prokuratorki wykorzystały umiejętność korzystania z kodeksu karnego i cywilnego na poparcie swoich argumentów.
Sąd
Julka Julka Alicja Kamila Maja Paulina Kacper BRAWO 👏👏👏

W czwartek 18 stycznia klasa 4adm razem z p. Tomaszem Grochockim uczestniczyła w wykładach z Prawa Konstytucyjnego na Uniwersytecie Warszawskim.

wyklad1

Tekst na stronie

Wszystkie materiały pochodzą ze strony https://pomagajsieuczyc.ceo.org.pl/materialy/

Przestrzeń, w której dobrze się uczy. Jak to osiągnąć w naszej szkole?

Cele uczenia się. Jak pomóc uczniom zrozumieć każdą lekcję?

Metody oceniania, które sprawdzą się w klasach o dużym zróżnicowaniu wiedzy i umiejętności uczniów.

Uczę (się) w szkole.

Uczyć (się) głębiej. Jak to zrobić na lekcji. ANEKS. POLSKIE PRZYKŁADY

Dobre praktyki na lekcji matematyki i fizyki.

Filmy na youtube

Jak tworzyć w szkole warunki sprzyjające uczeniu się?

Motywacja do nauki. Jak odbudować ją u uczniów i uczennic po okresie edukacji zdalnej?

Pomagajmy się uczyć - motywacja i integracja w nowym roku szkolnym.

Jak zmienić podejście do oceniania i zwiększyć odpowiedzialność uczniów?

Jak rozwijać w uczniach chęć i umiejętność samodzielnego uczenia się?

Pomagamy się uczyć. Jak skutecznie doceniać uczniów?