Drodzy uczniowie, zapraszamy do zapoznania się z zagadnieniami do konkursu.

Poniżej są pytania zapisane w pliku pdf.

„Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem.”

~ Konfucjusz.

Alternatywny sposób na powtórzenie wiadomości - stworzenie własnej gry "snakes and ladders". Uczniowie tworzą dla siebie zadania przy okazji powtarzając materiał omawiany na lekcjach. A na koniec wisienka na torcie - grają w gry zaprojektowane przez koleżanki i kolegów.

Uczniowie tworzą gry na lekcji angielskiego.

Kliknięcie w zdjęcie prowadzi do galerii.

A day before Valetines Day we could see a world without love ❤️☹️ George Orwell. 1984

☹️ Hope IT will never come true.....

teatr

Serdecznie zapraszamy uczniów klas ósmych wraz z rodzicami na dzień otwarty 08 kwietnia 2024 roku - poniedziałek.

Godzina 18.00.

szkola

Uczniowie klasy III A przez 6 tygodni dzielnie walczyli w projekcie Ministerstwa Sprawiedliwości - zakładając "Kancelarię Mefisty", która rozwiązywała różne prawnicze problemy. Dzieki temu porafią szukac odpowiedzi w odpowiednich kodeksach, analizować sytuację, i robić multimedialne projekty. Do przejścia do drugiego etapu zabrakło im 5,25 pkt. konkurencja była silna. Kancelaria Mefisty z zadania na zadanie coraz bardziej doskonaliła swoje zasoby.