Przez trzy tygodnie w naszym Liceum odbywały się rozgrywki Mistrzostw Dzielnicy Praga Południe w siatkówkę chłopców. Nasi reprezentanci zajęli V miejsce, a zwycięzcami zostali uczniowie LO IV im. A. Mickiewicza, drugie miejsce zdobyło LO XLVII im. St. Wyspiańskiego, trzecie miejsce zdobyło LO LXXII im. J. Jasińskiego. Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy zaangażowania i walki sportowej.

Na przełomie lutego i marca tego roku odbyły się Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej. Rozgrywki przeprowadzone zostały w ramach akcji "WF z Klasą" i za główne zadanie miały podniesienie aktywności fizycznej w naszym Liceum. Mecze odbywały się na godzinach wychowawczych z aktywnym udziałem wszystkich klas. Pierwsze miejsce zajęła klasa 3b, drugie klasa 2b, a trzecie klasa 1a.

Wszystkim uczestnikom grającym i dopingującym gratulujemy - nauczyciele WF

zapraszamy do odwiedzenia galerii